Inwestycje za nami i przed nami

Remont drogi był największym przedsięwzięciem w ostatnich miesiącach, ale dzięki pomocy Przyjaciół Dworku udało się także sfinansować budowę profesjonalnej komory chłodniczej (do tej pory Administracja musiała korzystać z tradycyjnych lodówek i zamrażarek, co przy ilości osób które „obsługuje” zazwyczaj Dworek, bardzo utrudniało pracę).
Kto był latem w Dworku ten wie, jak nagrzewały się na słońcu mała kaplica i salon obok niej. Pod koniec czerwca udało nam się zainstalować klimatyzację w tych pomieszczeniach, dzięki czemu będziemy mogli modlić się lepiej w kaplicy, a pracować i odpoczywać w salonie.
Mamy nadzieję, że uda się jeszcze w 2022 roku wymienić suszarkę i pralkę. Aktualne urządzenia pracują już od 20 lat, są zdezelowane i kolejne naprawy są nieopłacalne. Pralnia „obsługuje” ok. 50 osób – „przerabia” pościele, ręczniki, narzuty, poduszki i kołdry, odzież roboczą, obrusy, serwetki, akcesoria do sprzątania, a także odzież na niektórych kursach. Koszt dwóch profesjonalnych urządzeń to ok. 60.000 zł. Wesprzyj tę inwestycję >>> TUTAJ <<<.

 

Pralka Miele PW 5105 Vario LP OB i suszarka Miele PT 8303.

Krótszy dojazd do Dworku!
Eucharystia w centrum
Menu