Dług spłacony!

Z radością informujemy, że udało się spłacić dług Dworku (ponad 940 tys USD)!

Akcja trwała od kwietnia 2022 r., a do końca stycznia 2023 trwały wpłaty deklarowanych kwot, ustalenia itp. Serdecznie dziękujemy za pomoc, zaangażowanie i wsparcie tej Akcji!

Łącznie zredukowanie długu Dworku wsparło blisko 300 osób oraz kilkadziesiąt firm i fundacji. Jeszcze jesienią wydawało się nam, że nie uda się nam zebrać potrzebnej kwoty, ale w końcówce roku, kiedy coraz więcej osób włączyło się w naszą akcję i sytuacja poprawiła się, ostatecznie wpłaty i deklaracje osiągnęły wymagany pułap.

To co najbardziej nas cieszy to tak szeroki odzew oraz liczne deklaracje wsparcia inicjatyw związanych z Dworkiem. Cieszymy się, powstało się tak liczne i aktywne grono Patronów Dworku.

Powstała z tej akcji nadwyżka w całości zostanie przekazana na cele inwestycyjne. Przed nami możliwość montażu paneli fotowoltaicznych, pompy ciepła ew. prace przy zagospodarowaniu Parku.

O tym wszystkim będziemy jeszcze informować, teraz jednak raz jeszcze kierujemy serdeczne wyrazy wdzięczności za pomoc i za wspieranie Dworku!

Możemy zredukować zadłużenie Dworku – potrzebujemy Twojej pomocy
Majowe budowanie mostów w Dworku
Menu